Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Lightningmoo

CompLand zakazao

Recommended Posts

Upravo tako, poceo je sa radom "Buy Wrath online" servis, gde mozete em downloadovati igru, em kupiti cd-key za ljubaznih 34.99$(~2322.7 din po danasnjem kursu $ NBS)...

NE DAJTE PARE BAGRI :P

nije da zelim zlo nekome, ali nadam se da ce compland da oseti na svojoj kozi posledice ovoga sto je uradio...

Pozdrav svima!

Kada ce u prodaju iyaci game cardovi... ja ne koristim visu itd online plaz...samo kupujem game card..a NJIH NIGDE NEMA..KADA CE IYACI U PRODAJU GAME CARDOVI za WOTL zna neko?

Imam alternativno resenje koje nudim samo onim koji su mi pouzdani, u smislu znam da ce uzeti i nece me ispaliti...

Posto sam trebao ja da idem do Mihena, ali ne idem vec neko drugi, opet mogu da nabavim wotlk za sutra uvece ili najkasnije ponedeljak ujutro.Ko hoce moze, bice malko skuplje naravno i nije neka alternativa s' obzirom da se blizi i dan kad ce compland imati svoje primerke.cena 55 jevreja (obican, nije collector's) , pare na licu mesta kad vam donesem, i to bi sigurno bio KGB ili ispred KGB-a.

samo preko PM-a.

Account Type: Wrath of the Lich King Account

Account Status: Active

kupljeno jutros u devet u Com Trade-u,ovom prilikom bi hteo da zahvalim Marku koji radi tamo,lik me ispostovao za 10-ku,zvao sam sinoc kaze otvaram u devet ostavicu ti kopiju,samo dodji...i bilo tako...istina dosao me wotlk 4000 dinara jer nisam imao obraza da ne platim decku bar kafu i pice.

Roll on:)

erm..nije dolara...evra ;)

u pravu si, moja greska...

u svakom slucaju, dolari ili evri, izadje manje nego kod ovih nasih derikoza ;)

ja sam sebi obezbedio cd-key, instaliram igru natenane, a necu pocinjati da igram pre decembra, posto mi je ortak rekao da je na BB pravi gankfest, u northrendu ti treba po 6h da uzmes lvl, a DKova na tone, rade jedan quest po sat vremena i otimaju se za mobove ko mala deca, tako da cu fino sacekam nedelju-dve-tri da se smire strasti...

@Monsterdwarf

www.wow-europe.com/shared/downloads/protected/InstallWoW_enGB/InstallWoW.exe

as easy as that... mada, iz nekog razloga, meni nije hteo da kompletira DL prvi put, restartovao komp i sad radi ko sat...

Evo ja trenutno skidam WOTLK sa blizzardovog sajta i odmah se i instalira, samo je jedini problem sto se po defaultu instalira na C disk(ne moze da se promeni) na kome sam jedva nekako oslobodio 8GB koji su potrebni.

Evo linka za download enGB

http://www.wow-europe.com/shared/downloads.../InstallWoW.exe

EDIT: sry dok sam ja postovao vec je izaslo 5 reply-ova i 1 u kom je ovaj link :D

BTW u ovom postu http://forums.wow-europe.com/thread.html;j...=1&pageNo=1 pise da je file 1.9GB a meni skida file od 5GB(za sta je potrebno ~15 sati) pa se pitam dali je to mozda zbog toga sto nemam nijedan patch od kad sam prestao da igram(jun-jul) ili mozda nije ni prepoznalo da imam TBC instaliran pa skida sve od pocetka.

kada se kupi wotlk preko njihovog sajta sam se upgradeuje acc i dobijete mail sa infom...nista vise...

nalazi se u account menagment...prva stvar na listi dole :)

ajde svi nadjite link na googl za radio TOP FM bice o WOTLK u emisiji PC PETAK :D i svi dodjite na #blizzard da chavrljamo :) )

na kome sam jedva nekako oslobodio 8GB koji su potrebni.

Jel moze jos neko da potvrdi koliko treba za instalaciju, jer znam da kad se instalira patch treba

mnogo vise sto se posle oslobodi, ako treba vise od 10GB da spojim sve particije lol

imam jos par WotLK keyeva.

ako niste skinuli sa neta ili nemate od koga da uzmete igru mozete da ponesete hard disk ili flash ili dual layed dvd.

u beogradu sam u centru.

sistem je sledeci.

dodjes, doneses pare i otkucas svoj acc name i pasword na licu mesta ubacimo key i aktiviramo

kutiju nemam jer moj buraz kupuje to preko

za sve kljuceve postoji fizicki kutija i racun ali je daleko :D

mobilni je 064 526 8109 ivan

cena je 4000 din

moze i veceras ja se igram do kasno pa vi izvolite

inace...videla sam u izlogu pakoma u balkanskoj 2 komada wotlk i gomilicu prepaid kartica ;) cisto da se zna...

3699 je pisalo da kosta wotlk,mada nisam sigurna koliko ih ima...nisam ulazila...

inace...videla sam u izlogu pakoma u balkanskoj 2 komada wotlk i gomilicu prepaid kartica ;) cisto da se zna...

3699 je pisalo da kosta wotlk,mada nisam sigurna koliko ih ima...nisam ulazila...

I sigurno je za one sa preorderima...>.<

imam jos par WotLK keyeva.

ako niste skinuli sa neta ili nemate od koga da uzmete igru mozete da ponesete hard disk ili flash ili dual layed dvd.

u beogradu sam u centru.

sistem je sledeci.

dodjes, doneses pare i otkucas svoj acc name i pasword na licu mesta ubacimo key i aktiviramo

kutiju nemam jer moj buraz kupuje to preko

za sve kljuceve postoji fizicki kutija i racun ali je daleko :D

mobilni je 064 526 8109 ivan

cena je 4000 din

moze i veceras ja se igram do kasno pa vi izvolite

Uzeo sam wotlk veceras. Ako kome nije frka da daje 300 kinti vise, otidjite kod lika, i zavrsite posao za 10minuta, kao ja sto sam :D

Uzeo sam wotlk veceras. Ako kome nije frka da daje 300 kinti vise, otidjite kod lika, i zavrsite posao za 10minuta, kao ja sto sam :D

hehe ma da slobodno izvolite

nespava se sada uopste ^^

lvl uje se jbg spavacu kada dingujem

Guest
This topic is now closed to further replies.