Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Sign in to follow this  
Silencer

Spam FTL 2

Recommended Posts

da idem veceras malo u ponocni shoping

Brate, meni sutra trebalo da dodju 3 lika iz beograda sa kojima igram na frostmane-u da pokupe 5 wotlka koje sam naruchio za njih, i sad sam olizao kitona....

Brate, meni sutra trebalo da dodju 3 lika iz beograda sa kojima igram na frostmane-u da pokupe 5 wotlka koje sam naruchio za njih, i sad sam olizao kitona....

good luck with explainations now... -.- znaci ne verujem sta se desilo...

ovo ide na sve medije btw...

a kakve frikove ce da iznerviraju na launch partyju (lol), ima da im raiduju shop iz momenta osecam... i to old school, 40men.

failownedthreedollarfaioo7.jpg

a kakve frikove ce da iznerviraju na launch partyju (lol), ima da im raiduju shop iz momenta osecam...

ti frikovi umeju rejdati samo preko tastature, osecam...

Iako je ovo velika sramota za nasu zemlju i salje jak signal u svet o nasem neprofesionizmu, ima neke cudne ironije u tome - pa u ovoj zemlji operacije u bolnici kasne po nekoliko meseci i nista se ne preduzima, a kad video igra zakasni par dana odmah je frka i "ide u medije". 'Leba i igara, samo 'leba i igara...

ti frikovi umeju rejdati samo preko tastature, osecam...

Iako je ovo velika sramota za nasu zemlju i salje jak signal u svet o nasem neprofesionizmu, ima neke cudne ironije u tome - pa u ovoj zemlji operacije u bolnici kasne po nekoliko meseci i nista se ne preduzima, a kad video igra zakasni par dana odmah je frka i "ide u medije". 'Leba i igara, samo 'leba i igara...

da ali mene trenutno zaista ne interesuju bolnice niti plate, ako ja hocu igru ta igra ce doci (ocigledno ne) tada kada kazu.

a da, frikova itekako ima koji ce da udju u enrage, ne brini...

p.s. pogledaj sliku gore ^^

mene trenutno zaista ne interesuju bolnice niti plate

a inace da?

frikova itekako ima koji ce da udju u enrage

i onda ce se jako nasekirati i zapretiti sa IWIN button?

p.s. pogledaj sliku gore ^^

slika je ZAKON! a pazi ovo:

nothingcr4.jpg

znam to...

nece iwin button da radi.. ali videcemo... zanima me bas.

inace, uopste me ne zanima shabanija vishe i neprofesionalizam... ovo samo govori kome treba a kome ne treba da se veruje :)

Most members ever online in one day was 90, last accomplished on November 12th, 2008

od toga 45 neregistrovanih hrabrih juzera koji misle da ne znaju da ih gledamo :D

Most members ever online in one day was 90, last accomplished on November 12th, 2008

od toga 45 neregistrovanih hrabrih juzera koji misle da ne znaju da ih gledamo :D

Ala je tebi dosadno xD

:(

Brate ja sutra ni vezbe nemam na faxu.... NISTA znaci... planirao da jedem dobro... i stojim malo u redu ispred prodavnice... kuliram... A ovako kita.... daj boze sada da i u utorak - sredu nabavim kako cujem da ce biti guzve :(

Kobaya says:

if i cant have wotlk on time

Kobaya says:

im waiting @ the dark portal for those bastards

אילן הזקן says:

lol

אילן הזקן says:

ppl made raids

אילן הזקן says:

hunting DKs

אילן הזקן says:

on al akir

Lik sa kojim sam igrao godinu dana.Izraelac je, otuda i chudni simboli. :) Jutros malo poprichali. :)

ajd Frame, kad ti je toliko dosadno, javi kako je prosao enrage onih frikova koje si spomenuo...

btw, jedini pametan post koji sam video je napisao Gale, ostalo je "osveta preko tastature"...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this