Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Sign in to follow this  
Silencer

Spam FTL 2

Recommended Posts

Jooooj Kobaya..... pa jooj, sto mi pokaza ovaj wow krstarica forum :D

Auu, sad cu morati da trosim vreme da procitam ovih 250 i kusur stranica koliko ima post. :)

Jao kakvih stvari ima, jebes viceve :D

"Meni se desilo sledece: Sa severne polovine ostrva podjem ja preko Big Sea, ako se tako zove u Iron Forge, i da proverim da li ima nesto na dubinu, zaglavi se heroj dole i ni makac gore. I morao sam da ga izbrisem... I ajde kazi da nisam najveci baksuz."

Kad nisam umro ovo kad sam procitao. :D

str4jo neki sto si se svadjao sa njim....

"pogreshno

1. shta god prichali ali resto druida nishta ne mozhe ubiti" ..... rofl, cuo sam i ja da je mloogoo zajeban cak i 1 vs 2 :)

Ali nije ni to nista kakvih postova ima...

"Shto koristish shield?? Meni se chini da jako retko blokira a warior ima puno armora tako da mozhda bolje neki 2 hand ili 2x1 hand" :D

"Priest, dve opcije. Shadow Priest = PvP Holy Priest = Support Instances/Dungeons

Warrior, Arms/Fury = Pvp, Protection = Instances/Dungeon

To su dve najzahtevnije klase za tamince. Ostale su naravno dobre, ali ne ovoliko.

Zato Warlocks i Hunters, kao hibridne rase chesto ispushe za svoje mesto u grupi."

a jooj :D ;>

Jao kakvih stvari ima, jebes viceve

bas to!

mada mi nije zanimljivo citati kako warrior ima +30% crit u berserker stance-u...

meni je zakon kada lik sav ponosan javi da je odlucio da kupi wow, a da i dalje igra na piratima.

fking epic!

Ma daj.... sve, sve.... ali ovaj kralj sto je obrisao lika zato sto mu se "zaglavio" u moru, ma jos nikako mi ne ide u glavu. :D hahahaha koji car, nemam reci stvarno..... jos sav tuzan kao... "koji sam ja baxuz" ..... hahaha

writing in blue makez me smart

its not blue, its totally different color and has nothing to do with blizzard font color of their posters on forums mejt ^^

real blizzard blue poster color is the one that we use on starcraft.rs, and its nothing like this one.

why? got problems? :)

i ken write yellow if you like that one more O.o

ok diz must be blue then meight

Original blue post by blizzard

My retarded blue just to be different from other posts. ;p

got ze difference?

p.s. i like your blue <3 keep it?

e da ajde dolazite na irc... ne moze ovde je smor.

irc.krstarica.com:6667/blizzard

http://wickeeed.googlepages.com/underframe

mali guide ako nikada pre niste dolazili...

/join #blizzard ._.

Jooooj Kobaya..... pa jooj, sto mi pokaza ovaj wow krstarica forum

:D:D:D:D:D:D

Taj str4jo je Sifhala sa wow-serbia....Vitezovi Reda Zmaja.

Nuff said. :D:D:D:D

Cowboy wannabe!

E, chitaj tbh, ja sam se slatko smejao, ima svega i svachega. :)

Kao shto rekoh, ima par njih koji znaju o chemu prichaju, dok ostali blistaju u punom sjaju njihove inteligencije. :)

Hunteri hibridna klasa.

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Taj str4jo je Sifhala sa wow-serbia....Vitezovi Reda Zmaja.

Nuff said. :D:D :D :D

Sifhala vec preko mesec dana nije u VZR, takvih debila vise nemamo u guildi i necemo ih imati.Decko je najbolji primer 12yo srpskog pro retardizma.Dosli su pravi ljudi sa iskustvom koji ce pomoci da guild postane pravi domaci raiding guild na 80. Debila vise nema i "ostalih", ne vidim u cemu su prozivke na nash rachun. Ako nekog nesto interesuje moze da pita a ne da proziva guild a i ne zna kakvih igraca i ljudi ima u njemu.

/Ashbringér

Sifhala vec preko mesec dana nije u VZR, takvih debila vise nemamo u guildi i necemo ih imati.Decko je najbolji primer 12yo srpskog pro retardizma

A zato on sada nerd rage-uje po forumima. \o/ I proziva mene kao nezdrav. :)

ne vidim u cemu su prozivke na nash rachun.Ako nekog nesto interesuje moze da pita a ne da proziva guild a i ne zna kakvih igraca i ljudi ima u njemu.

Pa mozhda zato shto je bio prepun idiota poput njega itd.Takvi ljudi najvishe ostavljaju utisak o nekom guildu, IMHO.

Igram wow preko 2 godine, i naleteo sam na ogroman broj srba,vecina koji su mladji su generalno debili,i e-cigani, tipa daj gold daj boost daj ovo daj ono samo sto ne pocnu da te kume :lol: O sifhali nemam reci,nesto onakvo josh nisam video.

Pa mozhda zato shto je bio prepun idiota poput njega itd.Takvi ljudi najvishe ostavljaju utisak o nekom guildu, IMHO.

Ovo je tacno, nazalost.Bilo je par idiota, medju njima se najvise izdvajaju Sifhala i onaj Nemus kako vec ide nick. To je sada iza nas ;) VZR ne zeli i nije nam u interesu da se svadja sa svakom osobom na svakom forumu,ono sto zelimo je da dobijemo podrsku srpske wow zajednice.Clanovi ce dati sve od sebe da nas predstave i pokazu u pravom svetlu,da se ogradimo od idiota zbog kojih su nas sa pravom prozivali.

/Ashbringér

Pozz svima , ja sam nov.....i skoro sam poceo da igram wow.

Igram na toxicu(ako ste culi..) ,i sad da bi igrao treba mi patch 3.0.x , a ja ne znam gde da skinem... da li neko moze da mi pomogne..?

Igram i dotu ne brinite :rolleyes:

^ ti ne vredjaj.

@Krespo:

Ovo je oficijalni fan-site za srbiju, chitaj pravilnik pre nego shto krenesh da postujesh.Nema tema o privatnim serverima i slichno.

Back to topic:

Uradio sam skoro sve questove u Trisfal Glades-u, uzeo 7000 reputacije za sada, trenutno sam 5500/21000 sa Undercity-jem, nadam se da cu uzeti josh najmanje 12000 reputacije u Silverpine-u i Hillsbradu zajedno, da lupim exalted i uhvatim sebi jednog purplez skeletal warhorse. :)

Posle palim na silvermoon reputaciju. :P

FTW = For the win...... FTL je sigurno onda for the lose :)

Ma ljudi, moram reroll na priesta.... ili da vratim se na warriora... to su 2 najbolje klase za pve... ovi hibridi ostali kao warlock ili hunter obicno nemaju mesta u raidu jer su slabiji :D:D:D

Nema 'leba od nas.Evo ja kao hunter teshko izlazim iz situacija jer sam fecking hibrid. :c

rofl :D:D:D

Mene i u 25man raid retko zovu.... jebiga... tesko lockovi i ostali hibridi nalaze mesto.. :(

O heroic, ili 10man ne smem ni da pomisljam za invite. :D

Moram malo ovde i da se najebem mame ovim nasim debilnim uvoznicima...... taman spremio jaknu da idem veceras malo u ponocni shoping... kad izgleda cu da dobijem supalj nos do ociju. Jebala ih carina, i njihova jebena neorganizovanost. :@ Nista od wotlk nocas, ili sutra... odnosno veome male sanse i za ove sa preorderom :(

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this