Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Sign in to follow this  
BEAST

Gde će moći da se kupi wotlk kod nas

Recommended Posts

Ludi milojko,

http://www.komparator.rs/products/Preorder...-Lich-King.html

odes na ovu stranicu i porucis pre-order i uplatnica ti se sama generise.

Verovatno si se ranije vec prijavio za pre-order, tako da ja na spisku imam da li si za standard ili collectors.

Ako nesto nije jasno, kontakt stranica na sajtu...ili 026/614-150 pa cu ti objasniti.

pozdrav,

pa jesi dobila e-mail?

nece... nego tad shalju post expressom (samo sam imao DOSTA iskustva sa city expressom a verovatno su ovi podjednako dobri), tako da ochekuj wotlk sutra ili prekosutra ;)

saljemo post expressom i imamo bas dobra iskustva sa njima...momci extra rade posao. neonkitza, odgovorio sam ti..u radnji je sigurno 13. a da li ce biti na vasim adresama...to ne smem da ti kazem, trebalo bi da bude tako, ali to cu smeti da ti kazem sa 100% sigurnoscu 12. kada budemo dobili i ako budemo dobili wotlk. necu da dodjem u situaciju da me horda ljudi proganja zato sto im igrica nije stigla tog dana. U najgorem slucaju ces to imati 14. ujutru.

ja imam super iskustvo iako nisam napisao pre...ja sam svoj prvi wow pre jedno 2.5 god upravo narucio od vas jer sam nasao na netu...poslali mi post expressom i sve stiglo za 1 dan....sad nisam nesto siguran...hteo bi collector's medjutim ne znam da li cu imati 8k tad...onaj obican bi uzeo sigurno ali mi se nesto hoce collector's pa cekam da odlucim...valjda nece nestati zaliha :S....i ja bi hteo 13-14 najkasnije jer se ispostavilo da obaveze sprecavaju da odem i kampujem kod vuka....=D

ma kampuj, provedi noc i jutro ispred nekog cumeza od prodavnice, smrzni se, instaliraj wotlk i loguj se na server koji ce sledecih 24 sata biti ili offline ili non-stop dc/restart =D u slucaju uspesnog igranja ceka te jedno 450 miliona hordasa/alijansera koji rade (zamisli slucajnosti) isti quest kao i ti =D

bolje je to nego da lepo na tenane udaris 2 dana pauzu i sacekas postara da ti donese wotlk do kucnog praga =D

Nemoj da im dajes lazne informacije Gale, serveri ce raditi perfektno kada 12 miliona ljudi se loguje u isto vreme na sve servere sveta :) Ko te to slagao da ce biti skroz sve do jaja :D

Ne znam. Ja kad se probudim idem po wotlk. Je*e mi se O.o...

ja kontam sacekati bar nedelju dana.

mozda budem usao u pokoji BG i slicno, to je ipak na odvojenom serveru, ali za kvestanje i levelovanje kontam da treba bar nedelju dana sacekati.

to je ono sto ja kapiram iako ne igram....neko mi reche da je za tbc bilo nemoguce uraditi upgrade accounta kada je sve pocelo...

ma kampuj, provedi noc i jutro ispred nekog cumeza od prodavnice, smrzni se, instaliraj wotlk i loguj se na server koji ce sledecih 24 sata biti ili offline ili non-stop dc/restart =D u slucaju uspesnog igranja ceka te jedno 450 miliona hordasa/alijansera koji rade (zamisli slucajnosti) isti quest kao i ti =D

bolje je to nego da lepo na tenane udaris 2 dana pauzu i sacekas postara da ti donese wotlk do kucnog praga =D

pa odustao sam nemoj tako... =D sad samo da odlucim da li da netzi upisem u porudzbinu obican ili collector's :lol: