Sign in to follow this  
Followers 0
scelus

Hunterz

133 posts in this topic

Imao sam Rogua i na 25 petom levelu i kad uradim ambush ode pola helta!Bilo mi je uzasno glupo te sam rerollovo Locka!A kao i Huntera,Rogua ima previse zato sto je(bar po meni) to najbolja PvP klasa ;)

da da ambush mudro velis ...... sedi 1!

rogue je bio najbolja pvp klasa pre TBC-a no comment about it pored lokova ali se sve drasticno promenilo izlaskom TBC-a

Haha to verujem. Ja i drugovi koristimo Ventrilo voice chat dok igramo. Ja sam na US serveru jer su drugovi koji su me navukli na WoW tamo :) Bez njih nebi ni igrala.

tako je pre bilo na Sylvanasu ili Silvermoonu (pre tbc) ali queue po 1200 ...

Alokin legendo rerollovao si sa rouga na lock zato sto je rogue jak?rofl ae ne kaki....lockovi su trenutno najjaci....jedini smaraci su im rougovi ali i njih sjebemo lako....rogue jeste kao twink 19/29/39 najjaci....na 70om i nisu nesto....mada Shadowstep je buffovan do jaja...huh i da na 25 lvlu nisi mogao nista da saznas o classi :P

nemoj plz..jos samo nam ti trebas tongue.gif..ionako nam zbog ovog glupog sajta dolaze non-stop,pa imamo po 200-500 queue svako vece..

Hebiga, buraz mi ode tamo, idem i ja. ;>

Donosim mu 3500g.Lols. ;>

A i ne mogu da chekam 10 minuta za WSG, 20 minuta za AB, i 30+ Minuta za AV u mojoj pishljivoj bg grupi.

Eots ne igram, tako da ne znam wait times.

Hebiga, buraz mi ode tamo, idem i ja. ;>

Donosim mu 3500g.Lols. ;>

A i ne mogu da chekam 10 minuta za WSG, 20 minuta za AB, i 30+ Minuta za AV u mojoj pishljivoj bg grupi.

Eots ne igram, tako da ne znam wait times.

kobayo congratz na 1000. postu :)

ty. \o/

Silencer, daj neki gamecard sad. :P

hahaha pa maybe he should :lol:

da da ambush mudro velis ...... sedi 1!

rogue je bio najbolja pvp klasa pre TBC-a no comment about it pored lokova ali se sve drasticno promenilo izlaskom TBC-a

Slazem se... Moj rog je imao do jaja opremu... Mislim pre-tbc (ima i sad al ajde =)) I nije bilo lika na serveru koji me je mogao dobiti... Sve sam sekao... Ali kad je izasao TBC, tj onaj famozni patch pre-tbc i kad su nadrkali pet huntere... Najveci golja BM hunter me isece kao zvono... Onda sam malo prestao da igram na roga i pajao na huntera... Samo PvP... Ot TBCa sam prestao da idem PvE... ne isplati se... Pogotovo od 2.3.0.

Nego... Sve bih dao samo da sam mogao da moje likove napravim u Hordi u mojoj Battleground grupi... Ovde alijansa (izuzetak su premadeovi koje pravi moj guild) ispusi u 98% slucajeva...

Najvece sranje je sto kad nemam vremena da se ulogujem uvece, oko 19 kad radimo premadeove obicno taj dan nema sanse da uradim Daily PvP... Inace cekanja nisu tako strasna...

AB <1min,

WSG 1-2 min,

EotS <1min,

AV 6-8 min...

Samo arena... E to nam jebe keve...

2v2 10 min,

3v3 3 min,

5v5 1-3 min...

Kod mene obrnuto, arene <1 min.Dok sve ostalo, porodish se. :P

Jel mozda neko zna kako MM hunteri prolaze u PvE? Citam kao imaju probleme sa manom ali dosad po 5manovima nisam nista primetio, a uvek topujem dmg meter. Nisam jos 70, ali kad dodjem ne bih voleo da se respecc... nekako mi MM prirastao srcu(PvP ftw). I da ako neko moze da mi objasni MM shot rotation bio bi mu zahvalan ;)

BM 41/20/0 ti je najbolji spec za DPS. Ako nemas min T5+ gear, MM za dps ti se ne isplati nikako, ispod T5 BM > MM bigtime, tek kad pocnes uzimati T5+ MM moze da _pridje_ BM-u ali opet, i sa tier 6 BM hunter ce praviti veci dps nego T6 MM hunter.

MM rotacija ako imas weapon sa 3.0 speed:

auto-steady-arcane-auto-steady-auto-steady-multi-auto-steady-auto-steady-arcane-auto itd.

Za BM ti treba ~2.7 speed weapon idealno, ili neki sporiji pod uslovom da imas nessto od haste opreme, i rotacija ti ide samo steady-auto-steady-auto.

...simple huh ?

BM 41/20/0 ti je najbolji spec za DPS. Ako nemas min T5+ gear, MM za dps ti se ne isplati nikako, ispod T5 BM > MM bigtime, tek kad pocnes uzimati T5+ MM moze da _pridje_ BM-u ali opet, i sa tier 6 BM hunter ce praviti veci dps nego T6 MM hunter.

MM rotacija ako imas weapon sa 3.0 speed:

auto-steady-auto-arcane-steady-auto-steady-auto-multi-steady-auto-steady-auto-arcane itd.

Za BM ti treba ~2.7 speed weapon idealno, ili neki sporiji pod uslovom da imas nessto od haste opreme, i rotacija ti ide samo steady-auto-steady-auto.

...simple huh ?

Hvala na info m8

auto-steady-auto-arcane-steady-auto-steady-auto-multi-steady-auto-steady-auto-arcane itd.

i onda se sve svede na 3 dugmeta :lol:

bah ;)

ja sam bindovao steady-auto-kill command macro na jedno dugme, tako da u raidu samo mlatim ko lud to xD

3 dugmeta ? too much brainwork :P

ja sam bindovao steady-auto-kill command macro na jedno dugme, tako da u raidu samo mlatim ko lud to xD

3 dugmeta ? too much brainwork :P

haha :P a ja se zamlacujem sa paladinom, chukam 10 dugmica svake sekunde :D

kod huntera kad levelujes ti je send pet > go afk

potpisujem

Pa nije bas tako ako ne naneses dmg meti tj ubije je samostalno tvoj pet, niti mozes da je lutujes niti dobijes xp

Zamolio bih vas za malu pomoc. :(

Imam Human paladina (Zenskog) 19lvl pa me malo smorila nemogu da predjem ni jedan q

pa sam hteo da napravim hantera ali neznam da li da bude trol,human ili ork.

Meni je sve jedno koga uzeo bice mi dobar ali mi ortaci sa akaunta kazu da uzmem trola

pa sta da uradim.

!!!HVALA UNAPRED!!! :D

human hunter?

troll/orc/tauren/blood elf <-horda

night elf/dwarf/draenei <- alliance

troll - berserk,beast slaying,regeneration,bow spec

tauren - war stomp,endurance

orc - command,blood fury,hardiness

blood elf - mana tap,arcane torrent

night elf - quickness,shadowmeld

dwarf - stoneform,gun spec

draenei - gift of the naaru,heroic presence