Sign in to follow this  
Followers 0
scelus

Hunterz

133 posts in this topic

Cudo da jos niko nije otvorio topic o hunterima (ako neko jeste a ja nisam video izvinjavam se) .........

Da vas cujem - koji ste lvl, kog pet-a imate, koji je spec po vama najbolji i zasto ...... !!!???

ja sam lvl 70 na Alexstraza US serveru ( Orc Hunter) , a pet mi je humar the pride lord - crni lav

.......po meni najbolji je marksmanship spec jer mi taj spec omogucava da uradim sto vise dmg-a (npr kad se radi neki raid uvek sam u prva 3 sto se toga tice) moj spec je sledeci:

Beast Mastery: 5 points

Improved Aspect of the Hawk 5/5

Marksmanship:50 points

Lethal shots 5/5

Efficiency 5/5

Improved Arcane shot 5/5

Aimed shot 1/1

Improved stings 5/5

Mortal shots 5/5

Scatter shot 1/1

Barrage 3/3

Combat Experience 2/2

Ranged Weapon specialization 5/5

Careful aim 3/3

Trueshot Aura 1/1

Improved Barrage 3/3

Master Marksman 5/5

Silencing shot 1/1

Survival: 6 points

Humanoid slaying 3/3

Hawk eye 3/3

sta mislite o tom spec-u ? sta bi mozda trebalo promeniti ??

dueli - koje clase vam zadaju najvise problema a koje su vam najlaske ...... ajde dosta sam pisao sad je red na druge huntere da se oglase ako ih ima !!

For The Horde

Kao prvo,ja sam prvi napravio hunter topic ali je preimenovan! :ph34r:

Drugo,mislim da je wolf najboji pet a beastmastery bi bio ustvari najbolja kombinacija sa petom.

Po meni,hunteri su veoma specificni zbog peta(warloci takodje(ali manje)) tako da je bolja da ga malo vise unapredjujemo.

Oh da,Feign Death sigurno najbolja vestina

Najveci level huntera koga sam imao je 25 tako da neam pojma o njima . . . ali sam gledao malo druge . . . marksmanship je da skoro instagibujes protivnika ali je beastmaster takodje mnoogoo jak za pvp . . . previse. . . ukljucis bestial wrath ili tako nesto , pustis peta na castera i sednes . . . a za melee protivnike . . . pustis peta i conc shot i cya / //

hunterservant ...... kazes da je beastmastery najbolji .... zanimljivo ... samo mi reci sta ces sa takvim specom u nekom end game raid- u ? da pustis peta na bosa i da rizikujes da on odvuce agro od tenka dok je u bestial wrath-u pa da ceo raid trsne .......

ako si radio bilo koji end game raid znaces da hunteri skoro nikada ne koriste petove ....... a sta ce beastmastery hunter da radi bez peta .... neki veliki dmg ne moze da uradi sve i da hoce ... drugim recima bestmaster hunter je bezkoristan u end game raidovima ..... uloga huntera u end game raidovima je DPS DPS DPS i samo DPS .... u tome smo najbolji .....

a to sto si rekao da si ti prvi postavio topic o hunterima izvinjavam se, jbg stvarno nisam video .....

valda92 .... bestmastery hunteri su nekada bili mnogo dobri za pvp ali samo kad se biju protiv castera ali sada kada je attack speed svih petova smanjen na 2.0 nisu vise toliko dobri, a marksman hunteri imaju nekolika spellova da prekinu casting da nam sad vise ni casteri nista ne mogu ... scatter shot, silencing shot npr .......

uopsteno marksman hunterz su mnogo bolji u duelima nego bilo koja druga vrsta huntera .... veruj mi na rec :D

pozdrav svim hunterima :D

-BM je super za pvp ... svakih 1min 3sec stun i svakih 2min immun na cc a istovremeno mozes wingclipati, traps itd...

-MM je isto super jer ide na max dmg , imas silence i scatter shot... jako dobro

-jedini tree koji mi se bas ne svida je SV... ide na crit cega od BC svi imamo jako malo ... imas vise cc mogucnosti i zbog toga nije jako los za pvp ...ali meni se ne svida :lol:

sto se tice pve:- MM je definitivno najbolji zbog max dmg i nisi ovisan o petu ( niko ih u raidu ne heala pa cesto crkavaju )

-SV nije takoder los zbog boljih cc mogucnosti , a svaki hunter koji zna sta mu je zadatak u instanci (raidu) zna da hunter

nije samo dd ... on je i suporter... cesto treba nesto kitati, tranq shot i sl...

-BM je super za pvp ... svakih 1min 3sec stun i svakih 2min immun na cc a istovremeno mozes wingclipati, traps itd...

-MM je isto super jer ide na max dmg , imas silence i scatter shot... jako dobro

-jedini tree koji mi se bas ne svida je SV... ide na crit cega od BC svi imamo jako malo ... imas vise cc mogucnosti i zbog toga nije jako los za pvp ...ali meni se ne svida :lol:

sto se tice pve:- MM je definitivno najbolji zbog max dmg i nisi ovisan o petu ( niko ih u raidu ne heala pa cesto crkavaju )

-SV nije takoder los zbog boljih cc mogucnosti , a svaki hunter koji zna sta mu je zadatak u instanci (raidu) zna da hunter

nije samo dd ... on je i suporter... cesto treba nesto kitati, tranq shot i sl...

Ovo je moj trenutni spec za arenu

http://www.worldofwarcraft.com/info/classe...000000000000000

Malo je generic zbog "Sccater Shot" ali mi odgovara.

Ovo mi je PVE spec, ali ujedno je dobar i za PvP (ne za arenu)

http://www.worldofwarcraft.com/info/classe...500000000000000

Ovo je moj trenutni spec za arenu

http://www.worldofwarcraft.com/info/classe...000000000000000

Malo je generic zbog "Sccater Shot" ali mi odgovara.

Ovo mi je PVE spec, ali ujedno je dobar i za PvP (ne za arenu)

http://www.worldofwarcraft.com/info/classe...500000000000000

hmmm ovaj arena spec mi se ne sviđa... BM bez beast within je po meni smece za pvp... jebes peta ako si ti u fearu, frost novi , sheepu ili nest drugo... i ne kuzimsta ce ti humanoid slaying... 3% vise dmg u pvp je isto bezveze... burst dmg ftw...ti bi bilo vise za pve... effiency za arena pvp isto nije bas najluđa stvar... borbe traju kratko i cesto mozda neces ni stici potrositi cijelu manu :D

s obzirom da sam zakleti protivnik alijanse i nikad nisam napravio hordu....ja sam inace hunter NE 42 lvl na killrogu....vrlo sam posvecjen marksmanshipu....i malo beast mastery....peta imam od 10 lvla..ujedno mi mnogo znaci sa svojim armourom od 3000 +80 all ressistances....mislim da mogu vishe da treniram ali nema dovoljno poena...koncentrisan sam na dual wield macheva, smatram da je to dosta dobro za huntera zbog okretnosti(agility)i samim tim mnogo vishe stete. pravi, za 44 sam spremio phantoma i neki iz manastira nekoga iz questa.....imao sam sve 2h rare axes dok to nisam provalio...uglavnom sam totalno plav jer nemam kesh za ista Epic, nikad nisam ni takao epic..toliko o meni...ovoga lika budzim skroz do 70 dok ga ne usavrshim skroz, i prelazim polako na paladina female...hunteri su po mom mishljenju mnogo jake klase posebno posle 40, totalno mogu da PERU druide, warriore tesko, paladine nemoguce, warlocke vrlo lagano, i rougove skoro jako teshko, dok ne dobiju onaj projektil za okrivanje...cak sam ja oprao taurena druida 43 kad sam bio 41 jedno 3 puta, i onda je p***a doveo 3 50-ice na mene slabijeg od njega...nvm.. clan sam guilde HORDE SLAYERS..you are all welcome...vrlo slaba guilda...zato i jesam u njoj i jedan sam od pomagacha da ona uspe...imamo 10 60-ica nekoliko 70-ica, treba dosta da se radi oko nje....uglavnom pomazemo slabim lvlima....toliko...

Eh, zato orc hunteri protiv rogue-ova...Milina, fajt krece bez flare-a i zamchice. ^^

Anywayz...

Poshto sam batalio svog 63 rogue-a odavno, okrenuo sam se ka hunteru, ovoga puta horda (orc).

At mo 47 lvl, specc BM (38), pet - vuk.

I to onaj najobichniji iz Ashenvale-a, ghostpaw alpha lvl 27 je bio kad sam ga tame-ovao.Trazhio sam Old Cliff Jumper-a u hinterlands-u i Barnabus-a u Badlands-u, nije mi se posrecilo.

Pet na 47 lvl-u ima oko 4700 armora, 2,5k hp-a, i resistance 60 na sve.

Imo, vukovi su najbolji petovi, prvo, imaju bite, drugo, imaju dash (sprint) kao cica mace, trece, i ono najbitnije, Furious Howl, poveca dmg na sledeci physical attack, cooldown 10 sekundi i kada se razvrishti, povuche aggro sa ostalih mobova, shto znachi da ima mnogo jaku crowd control-u, svakih 10 sekundi svi idu na njega.

Trenutno imam rank 3 Furious Howl-a, povecava dmg od 28-36.

I josh jedno, na lvl 40 kad sam dobio Bestial Wraith, rekao, da probam malo kako radi, dignem peta, poshaljem ga na moba, on u medjuvremenu pusti Furious howl, i zalepi 330 critical na lvl 40 moba.Bilo je OMGWTF.

Jbg, trenutno power lvl'ing, BM > MM.

Mada sam kasnije planirao da ga bacim definitivno na 20/41/0 talent specc.

trenutno sam lvl 55 ne hantard :D , pve mi ide dosta dobro , tucem mobove 3-4 lvl vece , pet WindSerpent

Znaci za PvP WindSerpend sabija :D LB > all :D

ali jos ima toga da se vidi nauci i tako dalje...

sto se talenta tice , cisti MM do kraja :D , ne davno sam dobio Silent shoot i bogami odlicno je :D taman kad lik pomisli sad cu da mu j***m m**u , silent i onda jos vize popizdi :DDDD

poz svima

Ja sam 42 draenei hunter BM i mislim da su oni odlicni za PVE jer sam uspio ubit 3lvl-a veceg elitnog moba a cak je i pet prezivio(naravno uz pomoc gift of naarua) to tesko da moze ucinit npr. warrior.

Moj pet je ghost saber jer je on individualan proziran kao duh(ali nije nevidljiv)

Opet ja...

Lvl 70 orc hunter.

Trenutan specc MM.Od kada sam dingovao 70, morao sam da prebacim u MM specc jer u lvl 70 dunegonima pet gine iz 3 , eventualno 4 udarca.I onaj koji je gore prolupio da je bm shitz za pvp, pojma nema o hunterima, preporuchio bih ti da ga izbrishesh i da krenesh ti sa nekom drugom klasom.

Da si iole upoznat malo sa igrom i sa nadolazecim patchevima, znao bi da ce petovi biti buffovani.I ako je tebi BM sranje samo zato shto ti pet ima AS 2.00 onda, kao shto sam ti gore rekao, batali klasu, rerolluj neshto drugo.

BM > All.

Mislim, shta cesh ti kao MM da radish vs rogue....Pokushacesh da ga uhvatish u zamku.Zaboravljash jednu stvarchicu...Cloak of shadows plus detect traps, i josh deadly throw = 50% decreased Movement speed, shto ti josh vishe otezhava scatter kite..Shta cesh da radish caster-u ?Silencing shot, a kad ti udje u dead range scatter, koji traje 4 sekunde, plus zamchica mozhe lako da se resistuje....A shta ce caster/rogue/warr da ti rade kada imash TBW i ne mogu da te usporavaju i da ti rade ostale stvari koje utichu na CC, kada mogu samo da se mole da te ubiju za 18 sekundi...Na tebi je da razmislish.

Najveci crit koji sam zalupio sa Kill Command je oko 1200.

Kako ljudi prichaju "BM is ez mode".

Moj specc kada sam bio BM:

http://www.wowhead.com/?talent=mVbGdxgRmzVoE0bRV

I trenutni specc:

http://www.wowhead.com/?talent=VxZE0bRVkGestchohz

Per, vuk iz Blade's Edge mountains.Dodushe sada mi vishe i ne znachi, Furious Howl = 60 focus.Pa dok dobije focus treba da crknem ili da gledam u pasulj kada ce da zakuca critical.

Ap mi je oko 1700, a kada se "pimp up" oko 2500.

A shto se tiche ovih 70 lvl instanci, peta nikada i ne koristim, uvek je dismissovan.

My hunter's story

Ja ne igram sa hunterom ali sam imao jednog huntera 13 lvl i nije mi se svidjalo da igram sa njim zato shto je veoma dosadno levelovati peta i imati obavezu da na svakih sat ili dva menjam strele ili neke glupe stvari kao shto su lukovi i ostalo.

Ne volim huntere zato shto mi skoro uvek postavljaju neke trapove (zamke) u BG-u i zato shto imaju gloopi conspractive shoot (valjda se tako pise) shto me uspori za 50%.

Strele se menjaju na po 10lvla... A menjanje lukova? Pa samo totalni noob moze da odvali da mu je menjanje oruzje smorno... a pri tome hunteri i ne zavise previse od "kvaliteta" luka...

Conspractive :blink: ......ja sam batalio jednog huntera na 25-om levelu, drugog na 21 levelu i to zato sto je mnogo dosadno levelovanje......otprilike ne moras nista da radis... :mellow:

My hunter's story

Ja ne igram sa hunterom ali sam imao jednog huntera 13 lvl i nije mi se svidjalo da igram sa njim zato shto je veoma dosadno levelovati peta i imati obavezu da na svakih sat ili dva menjam strele ili neke glupe stvari kao shto su lukovi i ostalo.

Ne volim huntere zato shto mi skoro uvek postavljaju neke trapove (zamke) u BG-u i zato shto imaju gloopi conspractive shoot (valjda se tako pise) shto me uspori za 50%.

Aha, dosadno je menjati bow/xbow/guns, a shta rade rogueovi !?

Ne menjaju dagger od 1 do 70.Stvarno, najbolje je koristiti worn dagger i raditi bs sa njim oko 60 critical, nego uzeti neki drugi i raditi 1060.

Shta rade warriori?Ne menjaju onu 2 hander sekiru koju dobiju na prvom lvl-u?Opet bolje raditi heroic strike od 30 dmg-a nego 1030.

Upamti jednu stvar....Range dmg (wep) = Hunter main dmg source, Meelee dmg (wep) = warrior main dmg source.

Ako ti je dosadno menjati Bow hunteru, kako ti nije dosadno menjati warrioru sekiru....

I nemoj da lupetash za peta, pet leveluje zajedno sa tobom...

L2P, less bullshit, more practice.

Nekada je najbolje precutati nego odvaliti neshto slichno ovome. :S

My hunter's story

Stvarno neznam da li covek da se smeje ili da place na ovom komentaru.. mada sam se ja valjao od smeha..

inace svaka cast kobaya na komentarima vidi se da imas hantera!!! Mada iskreno mislim da su mackice bolji petovi od vuka!

ja nemam blage veze o hunteru pa zato mi treba par odgovora. Igram arenu 2v2 sa jednim hunterom pa me zanima sledece: koji spec mu je najbolji za arenu (da ima onaj frozen trap, ne mora imati mogucnost da uspavljuje). Sad je ja mislim beastmaster spec.

Stvarno neznam da li covek da se smeje ili da place na ovom komentaru.. mada sam se ja valjao od smeha..

inace svaka cast kobaya na komentarima vidi se da imas hantera!!! Mada iskreno mislim da su mackice bolji petovi od vuka!

Pa pazi, machkice su vishe za PvP zato shto imaju bite i spamuju claw non-stop.

E ja sam bio BM, i na mom serveru je mnogo teshko naci tank-a, pa je chak moj pet tank-ovao.

A znamo da vuk ima Furious Howl (Increases damage on your next attack by 47-54).Shto je za rogue-ove, hunter-e, i druge dmg dealere keva.

Ali imash i foru sa tim, kad god se ker razvrishti, on povuche agro, tako da meni nije bio nikakav problem kada je u pitanju pet tanking.

A shto se tiche zabagovane mace King Bangalash, jedini ima skill da mu je attack speed povecan 30%, ali treba manje da oduzima...U stvari King B brzhe udara, i vishe dmg-a pravi.

Ali u sledecem patchu petovi ce biti buffovani, dobice svi ovaj skill, dobice skill da resistuju aoe, i josh neke gluposti. :)

da vas pitam...Posto sam Hunter i sve to, ali opet nisam nesto narocito experimentisao sa drugim petovima vec imam mog pocetnog kog prvog dobije Night Elf.Jel za njega mogu kasnije da se uzimaju neki drugi spelovi...ja imam samo growl i ona plava macka....

ja nemam blage veze o hunteru pa zato mi treba par odgovora. Igram arenu 2v2 sa jednim hunterom pa me zanima sledece: koji spec mu je najbolji za arenu (da ima onaj frozen trap, ne mora imati mogucnost da uspavljuje). Sad je ja mislim beastmaster spec.

Pa da, BM specc je prilichno ownzor za arenu.Ukljuchish TBW i uzhivash.Trenutno su immuni na rogue Deadly Throw.Tako da do sledeceg patcha mozhesh da se izhivljavash.Kad kazhem immune, ne mislim samo na slow efekat, nego i na dmg. :D

A shto se tiche zamki, to je sada sve nerfovano, zamke traju 10 sekundi na playera, a ne dao ti bog da zabodesh zamchicu warrioru.

Valjda znash da sada warrior mozhe da iskoristi charge iako je u zamchici/frost nova/improved hamstring/improved wing clip, chim izadje iz combat-a. :)

Charge/Intercept/Intervene break movement imparing effects. :)

Za MM, trebace mu vremena da ga pripremi za aimed/multi/normal shot combo, i poginuce veoma brzo ako mu se priblizhi neko.

A za SV, ne znam shta da kazhem, ja sam sinoc speccovao u survival, i mogu reci da je bruka za PvE.

Expose weakness ima 30% shanse da doda attack power zza 25% tvog agility svima koji udaraju tvoju metu.

Plus shto imash 6% da se proccuje da dobijesh josh 10% critical na 8 sekundi....

A za pvp jedan Wyvren Sting, I eto, pripremio si ga za Aimed shot, pa readiness, i opet isto, i pada chovek. :)

da vas pitam...Posto sam Hunter i sve to, ali opet nisam nesto narocito experimentisao sa drugim petovima vec imam mog pocetnog kog prvog dobije Night Elf.Jel za njega mogu kasnije da se uzimaju neki drugi spelovi...ja imam samo growl i ona plava macka....

Naravno da mozhesh, stavish ga u shtalu (stable master), odesh do neke druge mahckice ili shta ti vec treba, bacish jedan beast lore.

Pogledash koje skillove ima, tame-ujesh ga, nahranish ga, i idesh lupash mobove sa njim dok ne nauchish taj skill.

Pisace ti dole (Learned New Pet Ability: Claw rank 6).

Abandonujesh ga, izvuchesh tvog iz shtale, nauchish mu skill.

Machkice imaju Claw,Bite,Sprint,Stealth,Cower.

Lepo odesh u feralas, tamo uhvatish vuka, i uzmesh bite.

Odesh u STV, uhvatish Stranglethorn TigreSS, i uzmesh Dash (Sprint) i Claw.

A steatlth ja mislim da uzimash od panthera u STV-u.

BTW, kada tameujesh, preporuchio bih ti da postavish jednu zamku ispred sebe, zabodesh concussive shot, i krenesh sa tame-ovanjem.Tada nece stici da te udari a tameovacesh zhivotinjicu. :)

Dura loss ftl. :P

A tu plavu machkicu iskljuchi, to ti je Cower, smanjuje threat koji machkica pravi, a to ti ne treba.

u hvala...pa nisam znao da mozes osobine drugih(posle tameovanja...) da dajesh svojem petu...cool...ima da nabudzim peta skroz kada budem krenuo da igram...