kobaya

Show your ugly faces!

303 posts in this topic

LAWL Stevo... Napunila 15 u subotu sam bio na rodju :PP

Ajde gde su slike od ostalih? Stop the spam and show ur ugly faces! ^_^

Extasy ova u zutom kolko ima godina ?

Idemo Steva i ja na pice, neko vrelo posle podne bilo, stali na trotoar pored nekog kafica, i prolaze neke dve cice sa nashe desne strane, ono ribe moje godishte, hawt su, jednu znam, jedna roze trenerku obukla, druga sivkastu.Obe nose tashnicu.

Meni ochi ispale i kazhem stevi "u jebote, pogledaj ovu desno (roze)", u istom trenutku, prolaze neke 4 klinke 91-92 godishte...I Steva kazhe "koja, ova sa torbicom, ili bez?".Ja stao, gledam u ove dve kao tele, obe imaju torbicu, nije mi nishta jasno..."Stevo, obe imaju torbicu...", a tek ce steva "A to, ja mislio ti posmatrao ove chetiri shto proshle"

/facepalm

lol'ed. :-)

^najjace kad bila draskova sestra u slashu, godiste 94/95....steva: " u jebote sto gleda u mene stalno" ili nesto na tu foru

pedofaka

^^

Najbolje se metje u devedes' tretje!

el ti silencer deluje kao neko ko bi se sa tim zezao ? :D:D :D :D:lol::lol::lol::P:P:P

steva in love with young chicks :wub::wub::lol::lol:

trolujete i opet laprdate gluposti, od svakog teme pravite "spam ftl" i 90% sadrzaja nema veze sa samim temom -.-

iznenadite sebe i probajte da se kontrolisete...

erm..na svakom "manjem" forumu gde stalno pisu jedni te isti ljudi,sve teme se pretvore u spam posle 3 strane...tu nema pomoci XD

Screenshot or it didn't happen !!!

Kobaya ! Skojim godistem si se ponavatavao pre neki dan ! :P Pa sta nisam ja kriv sto one oce nesto da drze i da osciluju rukom x.y.z osom :)

Eh sta se kod mene u igraonici desavalo, a ne znate ni sta se sad desava kod mene kuci posto mi cale i keva stalno na placu, a ja kuci sam :D jos mi kamerica radi non stop, mada planiram neku kvalitetniju da ugradim.

BTW Sliku cu da metnem veceras, sa klinkom '94 iz beca :P i kobaynom sadasnjom ili bivsom ribom ;)

Stevane, ja nemam nikakvu curu, brate?

Sa Ana Marijom nisam dve i po godine, a pre neko veche nisam se navatao sa njom, zapravo nisam ni sa kim.

Edit:

Evo sad sam se chuo sa njom da vidim o kakvoj se gluposti radi, taj dechko za koga ti mislish da sam ja, je u stvari jedan drugi lik, drugar jedan. xD I to pre neko veche je u stvari bilo pre par nedelja kad se spandjala sa njim. xD

Lol, Steva i kapiranje = nebo i zemlja. ;-D

dobro aj sad neko nek se zajebe i obrise 5-6 zadnjih postova o pedofilizmu :) kobayo i stevo te stvari resite sistemom koji se naziva PM :)

Meni se sve chini da ce universalix da popije jednu BANCHINU

kren'o chovek da naredjuje modovima shta da rade...

QQ

Lol, Steva i kapiranje = nebo i zemlja. ;-D

I taj da bude ownr sajta? blaaah :]

Shala :P

ajd evo i mene :D da se razumemo:

1. nisam fotogenican (to ja kazem za sebe)

2. mrzim da se slikam kako god ispao

3. 3 zadnje slike su slikane iz moba nokia 6630 koji ima extremno losu kameru :) kao da ima -1 megapixel :D

4. izgledam nekako spljosteno na ovim umanjenim slikama :D pa ako ocete uvecajte pa gledajte i uzivajte u ovim "prirodnim lepotama" :D :D :D

i33_4yeah.jpg

na ovoj slici je sve jasno :D tacno pre 1.god u skoli mortusi ovo je ortak iza mene, posle sam cuo da je jedna poznata riba htela da isproba puder(daa se primetiti na slici) pa sam joj ja izgledao kao povoljna meta :D ali ok obracunali smo se posle :P

i32_3schwarzystyle.jpg

terminator style LOL.... sta reci :)

i31_2jauprofesiji.jpg

obratite paznju na slona koji se nalazi na stampacu(kevino delo jbg voli da sve bude na nivou :lol: ) a posebno obratite paznju na diplomu koja je iznad prokletog slona zaradjena na republickom takmicenju u Novom Sadu iz informatike tacno pre 2-3 god... :D

i30_1janaopasnoxaxa.jpg

ovo mu dodje neki zajebani style :lol::P:D