Jump to content
AdriaCraft - Blizzard Community Fansite Forum
Sign in to follow this  
Silencer

Velika Anketa svih igrača Srbije

Recommended Posts

Molimo korisnike sajta koji su registrovani da urade anketu koju mogu naci na ovoj stranici

http://www.wow-serbia.com/surveys/view/WoW..._Surveys/index/

Kako ste uradili anketu, možete slobodno da je posle nekog vremena i editujete jer zapamtiće vaš raniji odgovor.

Anketiranje traje do kraja godine pocev od danas. Statistiku takodje možete videti.

Pa ajde da vidimo šta će statistika reći na kraju.

Korisnici koji su vec uradili anketu neka je urade ponovo, posto smo dodali novu stranicu koja se bavi vasom rasom i serveru na kome igrate.

Anketa je super svaka cast stevo :rolleyes: a ali kad sam video da je rasa sa kojom ljudi najvise igraju su humani to me je jedino zacudilo posto mog locka u guildu zovu geylock :D samo zato sto je human i ruzan :angry:

Ne mogu da verujem da vise njih igra u alijansi nego u hordi :( .

lol :lol:

pa naravno da igraju vishe u alijansi...

ljudi vishe vole dobrice a ne "zlotje"... :P

ja spadam u one druge...

anketa je super.. hehhe ali samo dva lika igraju na agramaru (myself i jos neko) mada imam i lika na sylvanas.. guilda je eclispe ja mislim

.. ne znam ubacili me ortaci iz Nisa.. ali ne mogu bre sa hordom sada da levelujem alta... ne znam ni jedan Qst!

Guest lighter

Otkud ti to da je horda zla???????????????????????????????????????????????????

Da li su orci zli?-nisu

Da li su taureni zli?-nisu

Da li su trolovi zli?-nisu

Da li su undedovi zli?-jesu

Iako igram sa ljudima stojim iza toga da su oni najbednija i najzlocestija rasa(ni NE nisu daleko,ali patuljcima skidam kapu)

Guest lighter

To sam i hteo da kazem mozda me nisi shvatio.Nisam mogo da se suzdrzim kad sam vido da je onaj lik napiso da je horda zla.

pa da, to sam komentarisao :D

realno NE nisu bas tako zlatni . . . . .

a ne shvatam kako taureni mogu da budu zli, kada oni samo oce da stite prirodu . . .

Super anketa i interesantne informacije cak i za one koji pocinju (odes na neki realm gde ima dosta nasih..), mada sam neke stvari morao da lazem jer nije bilo odgovarajucih predvidjenih odgovora (ja recimo delim acc sa mojom DECOM..) :) i menjam sifru jednom nedeljno minimum...

Ada kako horda nije zla????? Kako mozes da budes dobar kad si ruzan ko krava a jos si u savezu sa undedovima, pa nema te prirode koja ti moze pomoci :blink: , josh oni trolovi ...... pa joj :P humani ko gospoda setaju im se picke po gradu, imaju bazene.. pravi pimpovi, dobro tu i tamo naidje neka cupava dwarfovica ali boze moj ... :lol:

Guest lighter

Toliko o tvojoj zrelosti kad presudjujes po izgledu o tome koje zao a ko dobar.Predji malo bolje istoriju i videces.

Izvinjavam se zbog skretanja sa teme.

I anketa je odlicna

:lol: ja samo da kazem ovo:

1. sto se tice ankete svaka cast ! :)

2.PATULJCI SU ZAKON em smo dobri em smo jaki B) mi jedemo namaz laki ;) laki hmm <_<

Silencer-SVaka cast na anketi!!!!!!!!!!!!!!

Divno je sto ima najvise Paladina jer sam i jedan od njih!!!!!!!!!!!!!!

Steta sto ima malo cura na WOW-u :huh:

Sve u svemu sjajna anketa B) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odlicna anketa, radio sam je pre, ali sad je bolja....nego, ko je taj lik koji pored mene igran na killrogu??ili sam to ja, samo dupirano jer sam opet radio anketu??

Is it me ili ne mozes da vidis rezultate ankete dok je ne odradish? Neshto mi to chudno :)

I WTB more people from Bronzebeard!11

Eh, kad bi makar 20% ljudi uradilo anketu pa ajde :)

Sign in to follow this