Sign in to follow this  
Followers 0
Duki

Naj jace klase u wow-u

36 posts in this topic

E ovo sam ja video uzivo :)

Prodavao jedan lik u nagrandu na /1 kanalu kaze very powerful items /w me for info

I ja ga naravno /w i on ih linkuje, e sad na njima pise soulbound i ja pitam sto se trudi da

proda SB uopste.. on kaze da ako kupim da cu se uveriti... i pitam ga odakle mu on kaze secret business i nestade.. ode off i od tada ga nisam video

@Topic

Kao prvo ne znam zasto se ovo otvara u Quests podforumu al aje.. Kao drugo nema takve klase

ali warlock-ci (vorloci :P ) su mozda najpopularniji sad, barem kod mene na sylvanasu

rogue moze da ownuje lock (al da ima sve cdove i korektan spec)

I da nije noob ;)

E BAS JESAM

QUOTE:

nema najjace klase

starivujadin, 30. januar 2008.

pa sad ti meni nesto reci

najbolji quote koji sam dosad video :D

(no offence)

SPECIJALNO EDIT ZA COWBOYA: ali COVEK je trebao da pogleda lepo diskusiju koju smo vodili na topicu najjaca pve i pvp klasa (by simke), i odatle bi nesto saznao.

2marlena

thanks

A sta se vodilo na topicu(sem rasprava o nazivu teme i ponekih detinjarija)? I on nije decko naspram tebe, i ne pise se @marlena nego 2marlena ako vec oces sa skracenicama posto marlena nije objekat.. Nvm

SPECIJALNO EDIT ZA COWBOYA: ali COVEK je trebao da pogleda lepo diskusiju koju smo vodili na topicu najjaca pve i pvp klasa (by simke), i odatle bi nesto saznao.

2marlena

thanks

lololololololol :lol::lol::lol:

E djecovi za svaku clasu postoji lek pitajte za koju god ocete clasu reci cu vam

Sign in to follow this  
Followers 0