Sign in to follow this  
Followers 0
konstantin91

Atiesh, Greatstaff of the Guardian

47 posts in this topic

Ovo me podseca na ono kad je neki lik na forumu odlucio da pravi Thunderfury :D

Ljudi taj vise ne postoji...uveravam vas....uostalmo necans kakve to ima veze sa vezom sa mojim postom objasni mi....ja u tom postu pokusavam da opovrgnem da ce biti atiesha....a ne da ce ga biti...pa sta mi tu onda postujes nesto sto je meni palo na pamet pre 7 meseci??drugo kad bi ja nabrajao sva tvoaj noobcake pitanja....

Ljudi taj vise ne postoji...uveravam vas....uostalmo necans kakve to ima veze sa vezom sa mojim postom objasni mi....ja u tom postu pokusavam da opovrgnem da ce biti atiesha....a ne da ce ga biti...pa sta mi tu onda postujes nesto sto je meni palo na pamet pre 7 meseci??drugo kad bi ja nabrajao sva tvoaj noobcake pitanja....

Ja mislim da to ni nema veze sa tvojim postom, niti da je on rekao da ima veze sa tvojim postom....nvm

Al' opushteno, ipak, treba to uzeti, pa se kurchiti okolo, kako si pljuvao krv da bi uzeo 60 lvl legendary :D

jesam priznajem ali sad samo pljujem krv da najzad zavrsim al'ara govnara koji nece da umre na zadnjih 4%...

sine, oni su mislili da ti kazu da se ne gubish previshe, nije to kompliment

I got that part... :P

hmmm matke....jel taj cviki bleji u stilgaru?i dal ti blejis tamo?Bas mislim da vas vidjam tamo.....vi ste klinci iz Vuka Karadzica skole....ima i neki mage.....sorry za off topix...

hmmm matke....jel taj cviki bleji u stilgaru?i dal ti blejis tamo?Bas mislim da vas vidjam tamo.....vi ste klinci iz Vuka Karadzica skole....ima i neki mage.....sorry za off topix...

Da, ja, cviki, taj mage je Paja, i debeli dolazi, on je hunter 70.

Al' mi nismo iz osnovne, mi svi idemo u srednju :P

Jel te znam?

hmmm tesko....ja sam isao u Vladu aksentijevic....tebe ne vidjam cesto....igram trenutno warlocka ja + moj ortak hunter....2v2 cepamo tamo...bas pre neki dan taj cviki je sedeo pored mene i radio Blood Furnace...mage se zove Jupi ja mislim....ma redovan sam tamo....kad vas vidim predstavicu vam se....

Najlakse rijesavanje q je da skinete addon-e Mobbmap i sve vidite sta trebate rediti tj. kolika je sansa za drop itd... ;)

ti si ili glup ili l00d......quest za ovaj item je malo komplikovaniji nije ti taj quest da ubijas svinje 10 lvl...to treba da se drkas do jaja puno....

ti si ili glup ili l00d......quest za ovaj item je malo komplikovaniji nije ti taj quest da ubijas svinje 10 lvl...to treba da se drkas do jaja puno....

rofl, lets kill boars!

lol matke...Lakice brate ne seri da si ides u Stilgar....pa koju skolu sad ides?? btw takodje redovna musterija ali za Counter jer Wow tamo ne igram ...zivim na 2 minuta od stilgara...skoro preko puta

lol matke...Lakice brate ne seri da si ides u Stilgar....pa koju skolu sad ides?? btw takodje redovna musterija ali za Counter jer Wow tamo ne igram ...zivim na 2 minuta od stilgara...skoro preko puta

Pa nas pola ide u istu igraonu :D

Ja znam dypsya btw :)

Ljudi,hey svima...Tek sam se reg,pa da bacim komentar na topic...

NOTE:Ja igram na ######,pa eto da znate...Igrao sam i na drugim serverima,bio GM i td...

Vidio sam par komentara da je lako da se dobije staff i ko god je to rekao,mora da nikad nije vidjeo instancu u svom zivotu...

Da bi se dobio staff,treba da sebi dusu iscijedis...

Ja sam Druid,i nikad nisam pokusao da dobijem staff za sebe...Pomagao sam nekim frendovima,ali zasita je potrebno dosta vremena i zivaca...Ovo zaista,ali zaista nije lako...Item nije bez razloga legendaran...

Ko ga ima,svaka cast...

P.S.Ja sam nekad imao Sulfuras xD...Ali kao GM,he he...

Nego jeste vidjeli kakav ce da bude Frostmourne?OMG,ono ce biti bolesno...Ali najjace je to sto nece biti najjaci...

Frostmourne:

Two-hand

597-896 Damage

+100 strenght

+200 stamina

+150 Intellect

Speed 4.00

Pa sta kazete???

Prica se i o nekoj sjekiri sa 1200 dmg,speed 6 i bruku strength-a,stamine,agilitia i td....

hej frend...

niko sa ovog foruma ne igra na Toxic-u niti na bilo kojem privatnom serveru, znači svi smo na oficijelnim serverima, i nama dobiti ovaj

Aha...Drago mi je da svi mozete da igrate na oficijalnim serverima,ali ja ne mogu...zato meni ostaje ##### kao najbolji od privatnih i to je to...

Onda vam necu smetati na forumu,samo cu procitati vase postove da saznam nesto vise i unaprijedim svoje znanje o WoW...Moje postove vise necete vidjeti...

Onda vam necu smetati na forumu,samo cu procitati vase postove da saznam nesto vise i unaprijedim svoje znanje o WoW...Moje postove vise necete vidjeti...

polako, nije te niko oterao odavde, jednostavno ovde se "ne spominju" privatni serveri, to je sve. sajt je zvanicno priznat od strane blizzarda kao fan-site ( http://www.wow-europe.com/en/links/fansites.html ) a njihova su pravila takva.

OK....Ja sam imao utisak da me ne zelite ovdje jer nasa iskustva su,koliko toliko,drugacija jer neke stvari se razlikuju na privatnim

i oficijalnim serverima...Meni bi bilo drago da mogu da bacim neki comment na razne teme jer ja ipak imam iskustva i nadam se da mogu da doprinesem zajednici...U neke stvari necu ulaziti za koje mislim da nisu kao u privatnim serverima,ali ima toga dosta za sta mogu da kazem ponesto...Kao sto sam rekao,Ja sam druid,pa cu najvise da se fokusiram na to...

Sign in to follow this  
Followers 0