Sign in to follow this  
Followers 0
konstantin91

Atiesh, Greatstaff of the Guardian

47 posts in this topic

Atiesh, Greatstaff of the Guardian je legendary staff citao sam na wowhedu i wowwiki za ovaj staff treba da se skupi nekih 40 splinters-a i pa da se nesto uradi sa njima i da se preda nekome...............Znam samo da q pocinje negde u Nxxramasu pa jer moze neko da mi pojasni radjenje q i dobijanje ovog stafa ili mi recite ime q a ja cu pogledati na thottbotu.

samo znam da staff lici na drvo za koje je zakacena tikva :P statsi su bili do jaja za lvl 60.....secam se iz methoda onaj lik zaboravih ime je imao.....

Svaki boss u Naxxramasu moze da dropuje po splinter, ali ne mora, znaci za 40 komada treba ti 40 bossova koji ce da dropuju (pod uslovom da svaki put padne splinter), zatim ti treba C'Thun (AQ40) i na kraju Kel'Thuzad (Naxx poslednji boss) da bi zavrsio staff, i na kraju Stratholme event.

I ja mislim da nije tesko jer sam cuo da bosovi dropuju vise tih splinter-a brzo se skupi 40,valjda cu uzeti taj staff.Jos jedno pitanje sa tim staffom i full T3 za maga(frostfire set) i ostalim epicicma za 60 lvl jer bih mogo da radim na 70 Karazhan jer sam cuo da mnogi gildovi traze T4 za njega ali sa enchantima na opremu i svim ovim vljda ce me pustiti da radim Karazhan sta mislite?

lol brate znas ti sta pricas, pod jedan u karazhanu i dropuje T4 i to je 70lvl attuned instance...drugo ti shvatas da je t3 za 60lvl i da je skoro beskorisan na 70...trece mucices se za atiesh kada ti je i on na neki nacin beskoristan na 70....cetvrto samo pici 70, heroics, kes reputacija, karazhan pa prema 25 man raidima....jer nemas nista od atiesha sad....svako moze da ga ima...

Eh da si sad na mom serveru, ja bih te izboostovao kroz naxx.

Elem...Ti si....lik.

Pre nego shto pochnesh sa sranjima tipa "chuo sam", lakshe, a i bolje je, prvo informisati se o chemu se radi i kako.

Za taj legendary ljudi su pishali krv, a ti dodjesh i tipa "Ma chuo sam da je lako".

To shto sam ja napisao, iz dosade, i sarkazam.

Shto se tiche tvoje tier3 opreme...Beskorisna je na 70-ici.Jedino ako hocesh da se lozhish malo, a ni to nije lako sakupiti, kao shto ti mislish.

This is tip day, and here are a few tips:

1)Www.wowhead.com <- itemi/questovi, korisne informacije

2)www.thottbot.com <- takodje

3)www.wowwiki.com <- warcraft lore + Instance guide

E sad ti lepo poseti ove sajtove, pogledaj shta te interesuje, pa onda obrazlozhi to tvoje "mislim da nije teshko", nemoj da mislish, mnogo je zajebano kada ljudi misle.

Nemam BC jbg uskoro cu imati ali dosta stvari naravno znam o BC samo nisam gledao sve o instancama i gde sta tacno dropuje tako da ovo sto sam reko da T4 treba za Karazhanu sam se sjebo cuo sam to od lika koji ima vise 70-ca izgleda da je debil kako sam mogo znati(da gledam na sajtovima o svim instancama iz BC-a) ali uskoro dobijam BC?

ti za tacku, zarez ili space nisu cuo ?

i ovaj zadnji deo "ali uskoro dobijam BC?"

to je pitanje a :D

...cuo sam to od lika...

ovo je najjaci pokretac flejmovanja ovde na forumu....

ama klinci, citajte malo pre izazivanja lavine...

iskreno ja bih sada isao po staff makar za kolekciju.. a i portal do kara nije bas beskoristan :P

Mozes Cobrašine, ali da si GM Nefa, koji je uzeo Atiesh pre dva meseca, iz zezanja, a oni farmuju BT i MH vec par meseci i to je jedini nacin, a ovaj decko sto masta o ovome nema veze sa takvim guildom niti je GM istog pa da mu se moze, razumes?

Da je to tako "lako" svaki caster bi vitlao Atieshom.

Don't fool around with the Greatstaff of the last Guardian of Tirisfal, Lord of Karazhan, the Prophet, son of Aegwynn and Nieles Aran, he who wields Sargeras' soul inside him, the great Magus Medivh! LOL :D

HAHA kosta tebi sto kaze kobaya ako je dobro ja ne znam..../e tells KostaX to go away in the corner....for his own sake

HAHA kosta tebi sto kaze kobaya ako je dobro ja ne znam..../e tells KostaX to go away in the corner....for his own sake

:)

:)

sine, oni su mislili da ti kazu da se ne gubish previshe, nije to kompliment

Mene samo interesuje sta ce da se desi sa tim pruticem u WoTLK jer Naxx leti u Northrend i bice za 80 lvl istanca 25 man. Dal ce padati tamo Corrupted Ashbringer i Atiesh delovi :| Ofc zajedno sa upgradom.

Pa znas kako Corrupted Ash sigurno...ali Atiesh ne verujem jer nece tamo biti C'thuna.....a drugo Karazhan i Medivh su sad otvoreni svetu u TBC-u pa cemu atiesh....mislim nije medivh isao u Northrend :P

Sign in to follow this  
Followers 0