Sign in to follow this  
Followers 0
Thunderman

Pomoc u Gadetzdanu

17 posts in this topic

Ljudi treba mi pomockod 2 questa:

1.kod Gadetzdana ima masina za pakovanje jaja tu trebam da ukrade hipogrifovo jaje i kad ukradem i vratim kao nagradu dobijam spakovano jaje u kutiji. Sad mene zanima posto sam ukrao hipogrifovo jaje dali ja dobijam hipogrifa za mount ili sta?Ako ne onda batalim ovaj quest

2.evo drugi isto u Gadetzdanu skoro svakog monstruma kog ubijem u njemu se nalazi kao loot distress signal od robota.Jel moze neko da mi kaze gde se nalazi robotovo delo?

Samo opusteno,ne mogu ljudi da ti odgovore za 6 min:),btw ovde ti svi igraju na originalu(a na piratima 80% stvari je zabagovano,tako da...)

jeb88a ali ja ne mogu da cekam a level sam 68 a brate previse kosta 15$ mesecno a moji roditelji stipse USKORO TBC 2.3.0!!!

ej,ne igram ja na piratima! Imam original disk ali roditelji ne zele da placaju 15$ za neku igru.

Quote:my bad again igram na privatnim to jest kako vi zovete piratima

(BY THE WAY IGRAM NA PRVATIN SERVERIMA smile.gif )

ej,ne igram ja na piratima!

/cockslap

Sad mene zanima posto sam ukrao hipogrifovo jaje dali ja dobijam hipogrifa za mount ili sta?Ako ne onda batalim ovaj quest

Aha, dobicesh Hypogriph mounta..........................................................................

.................................................................................

.................................................Kada budesh uzeo exalted sa cenarion expedition, plation 1300 golda za tog mounta, a pritom imao swift flying mount riding skill koji koshta josh 5000 golda.

www.wowhead.com <- i tu trazhi questove koji te zanimaju.

jeb88a ali ja ne mogu da cekam a level sam 68 a brate previse kosta 15$ mesecno a moji roditelji stipse USKORO TBC 2.3.0!!!

2.3.0 je vec izasao my bad

e da moj prijatelj tvrdi 2 recenice s kojima se ne slazem pa ako bi mogli da mi kazete da li je tacno:

1.On kaze da kad skrenes desno od Undercitya tamo se nalaze lvl 50 monstrumi.Ja se ne slazem kaze da su to guardian(Abominations plave boje iz frozen thronea)

2.Kaze da ne postoji leteci mount.Ja,i ako nikad nisam video mislim da postoji leteci mount

Brate tvoj drug kenja

Jel si ti provalio da veci deo topica prichas sam sa sobom?

hahahaha sta je danas sa ljidima...losa prasetina od bozica :lol::lol: :lol: :lol:

sve sve, aj vidim i ovog lika sto pita al kako kobaya nema sw-a na piratima?? :blink::blink:

E chovek (hteo sam neshto drugo da napishem, ali sam se suzdrzhao)...Lupam gluposti, jebote. ;>

Pogledaj sig, pogledaj diskusije u kojima sam uchestvovao, i docicesh do zakljuchka da nimalo nisam nov u wowu.

A iskreno da ti kazhem, zabole me shta ima, a shta nema na piratima.Ne zhelim, niti cu ikada igrati na wannabe serverima.

Ovog lika lozhe ljudi da ne postoje flying mountovi, a znajuci piratske servere......

Samo malo je potrebno da l2think.

ma ok znam da nisi nov u wowu svasta...citam ja forum iako me mrzi da postujem...ja sam igrao na piratima ranije sada sam na originalu...[bas od skora] ali ono... ko nema love za bacanje neka gleda sta mu je ciniti ;)

to za letece sam se zesce iskidao... ma lockujte temu prica se o pirateriji sto nije dozvoljeno :)

Igrao sam na piratu 15 minuta

onda : UNINSTALL

Bolje minesweeper da uzmesh da igrash

Ako vec nemas para za wow(samo dobar net je oko 1200x2+wow pretplata za dva meseca oko 2000)posto za dva meseca wow-a kod kuce ti treba oko 4000 a nemas para za to nadji dobru igraonicu koja nece pogasiti svoje accounte i pocni da igras normalan wow na normalnom serveru(200 ti je nocno i igras od 12 do 8).Piratski(ili privatni) serveri su sranje.

OP: decko, sinko, prvo gde treba da odes je www.wow-europe.com, sledeca stanica je: www.thottbot.com i www.wowhead.com

sledeca stvar je da ovakve "newbie" topice otvaras u podforumu za "NEWBIE", malo procitaj teme pre nego pokrenes ovakvu smerujiju opet.

ali najvaznije, pre nego sve ovo gore odradis, je: upotrebi mozak

ovo vazi za sve slicne pokusaje u buducnosti, razumem ja da neko vidi WoW jedan dan a vec sledeci dan ima milion pitanja, ali na sva ta pitanja vec je odgovarano mnogo puta, treba da se malo sedne i procesljaju forumi, topici, itd... ovako se samo izazivaju flejmovi i spamovanje koje vodi do warn/ban

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0