Sign in to follow this  
Followers 0
Silencer

Forum Kupujem / Prodajem

49 posts in this topic

Ownership/Selling of the Account or Virtual Items.

Blizzard does not recognize the transfer of Accounts. You may not purchase, sell, gift or trade any Account, or offer to purchase, sell, gift or trade any Account, and any such attempt shall be null and void. Blizzard owns, has licensed, or otherwise has rights to all of the content that appears in the Program. You agree that you have no right or title in or to any such content, including the virtual goods or currency appearing or originating in the Game, or any other attributes associated with the Account or stored on the Service. Blizzard does not recognize any virtual property transfers executed outside of the Game or the purported sale, gift or trade in the "real world" of anything related to the Game. Accordingly, you may not sell items for "real" money or otherwise exchange items for value outside of the Game.

U skladu sa Blizzard policy, Forum Kupujem / Prodajem je ukinut i bilo koja tema koja se na forumu pojavi za prodaju accounta, trade accounta, karaktera bice uklonjena, korisnik opomenut ili u krajnjem slučaju banovan trajno sa foruma.

Uz ovo dolazi uskoro i novi pravilnik foruma kao i sajta. Gde će biti uvedena jaka restrikcija povodom bilo kog kr

U skladu sa Blizzard policy, Forum Kupujem / Prodajem je ukinut.

AMEN.

Da li je moguce! Konacno i to da je reseno, i svaka cast za uklanjanje gold selling banere sa google sranja, i dodavanje bannera na sajt Gold AD Free Site! Da se zna da je ovo ozbiljan wow sajt (forum) i da sve mora da bude u skladu sa Blizzard policy ;)

jesusapprovespo0.jpg

Shvatam da je ovo zbog blizz fansite programa.

Mada bi bilo bolje da izrucimo Ratka :lol:

Neverujem da sam izgubio status zbog kupujem / prodajem foruma, ali kad sad budem ponovo usao u program, ne zelim da ga izgubim ako neki balkanac prijavi sta se radi na ovom forumu. Zao mi je, ali mora ovako. Meni je interes da ovaj sajt bude jednim delom autorizovan od strane Blizzarda, kao sto ce biti i Starcraft Serbia.

Pa nista otvorite www.wow-trade.co.yu/forum ^^ i zavrshite posao,josh lepo organizujte forume po klasama ko sta nudi i samo klikne na npr druide (oni su gej) i oce kupi nece kupi ponuda / potraznja i eto reshen problem,sve sto treba to je da se qpi domen i odradi forum.. :)

Pih taman kad sam se učlanio da kampam forum za neki jeftin wow + tbc (ne daje mi se 5k dindži za nov) vi ga ukinuste. Je l' sam baksuz ili sam baksuz? :D

Pa nista otvorite www.wow-trade.co.yu/forum ^^ i zavrshite posao,josh lepo organizujte forume po klasama ko sta nudi i samo klikne na npr druide (oni su gej) i oce kupi nece kupi ponuda / potraznja i eto reshen problem,sve sto treba to je da se qpi domen i odradi forum.. :)

KRALJU !!! :lol::lol: :lol: :lol: :lol:

Nisam se dugo ovako smejao.... :D:D:D

Haha :D pa jeste.. jbt .. zar nisam upravu ? :) ) A ono za Druide.. valjda ste svi chuli za Gnoma Warriora sa Sulfuras Hand'om .. koji se zove Frenky ?? :) )) njegova poslednja rechenica je bila u fazonu "Idem da ubijam u Moonglade-u Druidi su gej" :D

Napravite neki FORUM gde se samo pise o likovima za prodaju, pa da "izreklamiramo" ovde i na ruru ... ipak ima dosta ljudi koji prodaju/kupuju accounte ...a znate i sami da tesko mozemo da prodamo strancima jer paypall ne sljaka kod nas kako treba ...itd itd.. daj da napravimo neki forum za kupoprodaju ! =]

Nemam nista protiv toga da napravite to :) Al ja licno necu da ucestvujem u to :P

meni je zao iskreno sto nema vise ovoga

em sto je pomagalo ljudima em sto su neki ljudi dolazili zbog toga na forum

a posle toga i ostale delove

ali ako ce nam to doneti nesto bolje od ne legalnog prodavanja likova onda jos bolje

U skladu sa Blizzard policy, Forum Kupujem / Prodajem je ukinut i bilo koja tema koja se na forumu pojavi za prodaju accounta, trade accounta, karaktera bice uklonjena, korisnik opomenut ili u krajnjem slučaju banovan trajno sa foruma.

Uz ovo dolazi uskoro i novi pravilnik foruma kao i sajta. Gde će biti uvedena jaka restrikcija povodom bilo kog kr

mast3r si ti sa tehnicoma admin ? ako jesi dugujes mi partiju c&c generalsa josh uvek.. :P

dobro stavite i com ili net.. ali imate predlog za domaci wow trade ^^

Jes` secam se :D

To dok sam radio u 4ce igraonici :P

Erm... msn za trade...

Ajde ljudi! Treba da se napravi taj forum! GOGOGO!!!! I slozio bih se sa masterom u vezi balkanskog spijuna i svega toga. Zato plz, napravimo taj forum, treba mi lock :P

a sto ti je bre tesko da lvlujes? zar nije char igre najvise u tome? obilazis razne teritorije, instance, skupljas iteme i ides na pvp na tim niskim lvlima...i jos nauchis da igras sa tom classom(osim izuzetaka) a ne kao, kupis locka i veze nemas ...

a sto ti je bre tesko da lvlujes? zar nije char igre najvise u tome? obilazis razne teritorije, instance, skupljas iteme i ides na pvp na tim niskim lvlima...i jos nauchis da igras sa tom classom(osim izuzetaka) a ne kao, kupis locka i veze nemas ...

Apsolutno se slazhem sa ovim iskazom!!!

Lol, ljudi, ja sam igrao sa lockom, lvlovao ga na 70, i prodao na kraju. Onda sam kupio roguea i shvatio da nije ta klasa za mene. Eto o cemu se radi :P

Sad mi je krivo sto sam ga prodao...

Sad mi je krivo sto sam ga prodao...

posle ..... nema kajanja

Sign in to follow this  
Followers 0